Fansa Group

Uzun yıllardır yurtdışında iştirakleri bulunan Fansa Group, Türkiye yatırımına 2014 yılında Fansa Paper markası ile İzmir Torbalı’da ana rulo bobin üretimi ile başlamıştır.2018 yılına gelindiğinde ise yine Torbalı’da kurulu entegre bir converting fabrikasını satın alarak endüstriyel temizlik kağıdı pazarındaki gücünü arttırmıştır.


2020 yılına kadar Gretal,Selzia,Larina ve Zelana markaları ile profesyonel temizlik kağıtları pazarında uzmanlaşarak faaliyetlerine devam eden Fansa Group, yeni yatırım ile birlikte alınan kurumsallaşma ve markalaşma kararı ile Proftr markasının da lansman sürecine girmiştir.

Yıllardır ana rulo bobin ve profesyonel temizlik kağıdı üreten Fansa Paper, tüm uzmanlığı ve deneyimini yeni markası Proftr ile sektöre sunmaktadır.

Müşterilerinin beklentilerine yenilikçi ve nitelikli ürünleri ile çözümler sunan Proftr, temizlik kağıtları sektöründe global anlamda söz sahibi markalardan biri olmayı hedeflemekte ve bu hedef doğrultusunda büyük bir istekle çalışmaya devam etmektedir.