Neden Proftr?

  • Kağıdımızı kendimiz üretiyoruz.

Proftr ürünlerimizde kullandığımız bobinlerin üretimini kendi bünyemizdeki Fansa Paper’da gerçekleştiriyoruz. Bu nedenle farklı gramaj ve kalitede üretim esnekliğimiz artarken, istikrarlı fiyat politikamızla da pazarda rekabetçi rol oynuyoruz.

  • Kalite standartlarına uyum ve müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

Arge çalışmaları sonucu, değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçları dikkate alınarak, ulusal ve uluslararası regülasyonlara ve kalite standartlarına uygun olarak üretilen Proftr ürünlerinde, ürün kalitesinde süreklilik ve müşteri memnuniyeti en temel değerlerimizdir.

  • Hammaddeden sevkiyata, her aşamada izlenilebilirlik sağlıyoruz.

Fabrikalarımızda gerçekleştirdiğimiz dijitalleşme yatırımımızla, bir Proftr ürününün üretim sürecinde, hammaddeden üretim ve sevkiyata kadar, tüm aşamalarında geriye dönük veri sağlayabiliyor, bu sayede müşterimize en sağlıklı şekilde geridönüş yapabilirken, kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

  • Her ihtiyaca yönelik ürün çeşitliliği sunuyoruz.

Yurtiçi ve yurtdışı endüstriyel temizlik kağıdı pazarının farklılaşan dinamiklerine hitap edebilmek amacıyla ana kağıt makinamızda %100Selüloz, %100Selüloz & Geri Dönüşüm ve %100 Geri Dönüşüm olmak üzere 3 farklı kalitede bobin seçeneği sunuyoruz. Proftr’ın geniş ürün ailesi tüm kategorilerde bu çeşitliliği müşterilerine sunmak üzere oluşturulmuştur.

  • Tüm proseslerimizi sürdürülebilirlik yaklaşımımız ile gerçekleştiriyoruz.

Gelecek nesiller için dünyadaki doğal kaynakların devamlılığının önemini biliyor ve kurum kültürümüz gereği tüm üretim prosesimizde, hammadde seçiminden enerji kullanımına kadar sürdürülebilirlik yaklaşımı ile faaliyet gösteriyoruz. Bu nedenle Türkiye’de evdışı temizlik kağıdı sektöründeki birçok firma sadece %100 selüloz içerikli üretim yaparken, Proftr ürün ailesinde Geri Dönüşüm içerikli ürünlerin payını giderek arttırmaya, müşterilerimizde de bu bilincin oluşması için çalışmaya devam etmekteyiz.